VĖL SVEČIUOSIS O. TORSUNOVAS!

Trijų dienų seminaras  LIKIMO ŽENKLAI. Kaip suprasti, kas manęs laukia?  Seminarą ves žymus lektorius, psichologas ir gydytojas OLEGAS G. TORSUNOVAS (Krasnodaras)
PROGRAMA
PENKTADIENĮ, liepos 6 d. Kas yra likimas ir laiko įtaka žmogui. Likimo rūšių klasifikacija.Likimo poveikis sveikatai, psichikai, įvykiams.
ŠEŠTADIENĮ, liepos 7 d. Gero ir blogo likimo požymiai. Vyro ir moters likimo ženklai.Kaip nusiteikti, kad pastebėti likimo ženklus.
SEKMADIENĮ, liepos 8 d. Likimo įveikimas.Trys žingsniai iki pergalės.Likimo nugalėjimo metodai:
– dvasinės žinios,
– atgaila, askezės,
– pasiaukojimas, malda.
Seminarai  vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.Norinčius įsigyti ausines prašome (įsigijus bilietą) užsiregistruoti čia: https://docs.google.com/forms/d/102K46BTPnMePY-dIJeLerhg26l4SoKv34NH_9MRw4dM/edit
Ajurvedos Akademijos studentus bei Torsunovo klubo narius (įsigijus bilietą) prašome užsiregistruoti čia:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdlT7v2d8uLUVazyrQePHr2Lqrh_7XqluC-qDkNZfD9wkAQg/viewform?c=0&w=1 ir ateiti 15.45-16.00 val. Jūs galėsite sėdėti priekinėse eilėse.
Visi klausytojai į salę bus įleidžiami nuo 16.00 val.
RĖMĖJAI:RAKTAS – dvisavaitinis pozityvaus gyvenimo būdo žurnalas; SATVIKA – ajurvedinių masažų ir konsultacijų studija; DARIAUS RAŽAUSKO saviugdos mokykla; DAMODARA –  ekologiški produktai sveikesnei šeimai;AJURVEDINĖ VIRTUVĖ – sveiko maisto restoranas; RASAJANA – ajurvedinė vegetarinė kavinė; VEDŲ KULTŪROS CENTRAS.
DĖMESIO! Ieškome savanorių O. G. Torsunovo vebinarų pravedimui.