PRADŽIUGINKITE SAVE MOKYDAMIESI AJURVEDOS

Š. m. spalio-gruodžio mėnesiais organizuojame
Ajurvedos I-ojo kurso XXIV laidos studijas „PRAKTINIAI AJURVEDOS PAGRINDAI“
Mokymų pradžia–spalio 21 dieną.
Apie studijas:
Bus dėstomi 3 dalykai: Ajurveda, joga ir Vedų pažinimas. Dėsto iki 10 dėstytojų.
A j u r v e d o s  užsiėmimuose susipažinsite su Ajurvedos pagrindinėmis nuostatomis, leidžiančiomis suprasti savo kūną, sužinoti, kaip jį maitinti ir kaip su juo elgtis, kad sau padėti.
J o g o s  dėka išmoksite pagrindinių teorinių sampratų ir fizinių pratimų-asanų, o taip pat meditacijos pagrindų, kas mankština ir gydo kūną bei nuramina protą. Jogos teorinius ir praktinius pagrindus dėstys Shivananda jogos mokytojai: Lina Lukošienė ir Saulius Grigentis.
V e d ų  p a ž i n i m o  paskaitos leis suvokti tai, kas aš esu, ir tai, kas yra mūsų kūno išorėje, t. y. pažvelgti į save Kūrinijos kontekste ir suprasti mūsų gyvenimą tvarkančius gamtos dėsnius. Vedų pažinimo paskaitas skaitys Vedų filosofas Aurelijus Piešinas.
Visos disciplinos kartu leidžia sveikatinti savo kūną, suvokti save, o taip pat – savo vietą Kūrinijoje. Visa tai padeda lengviau gyventi, net ir sunkiomis gyvenimo akimirkomis.
Tvarka:
Su studentais sudaromos studijų sutartys, kuriose numatomos pagrindinės mokymosi, žinių naudojimo ir kitos sąlygos. Studentai mokosi pagal tvarkarštį, kuriame nurodoma: paskaitų datos ir laikai, temų pavadinimai, visi dėstytojai.
Susipažinimui su ajurvediniu-vegetariniu maistu lengvatinėmis kainomis ir sąlygomis organizuojami pietūs ajurvedinėje kavinėje.
Besimokantieji aprūpinami dalomąją mokymo medžiaga segtuvuose.
Bus galima specialia kaina įsigyti ajurvedos knygų.
Atsiliepimai:
Kitą informaciją apie lektorius ir studijas, atsiliepimus apie jas bei nuotraukas rasite:
http://ajurvedosakademija.lt/mokymai/studijos/
http://ajurvedosakademija.lt/mokymai/lektoriai/
http://ajurvedosakademija.lt/mokymai/atsiliepimai/
Registracija:
Besidominčiuosius Ajurveda maloniai kviečiame registruotis mokymuisi, parašant apie tai adresu: infoaa@ajurvedosakademija.lt
Jums bus išsiųstas tvarkaraštis, sutarties projektas, avanso ir kitų apmokėjimų tvarka
bei kita detali informacija.
Pasiteiravimui prašome skambinti:  +370 645 30561, arba +370 600 57457
AJURVEDOS AKADEMIJA