KVIEČIAME Į AJURVEDOS STUDIJŲ I-ojo KURSO MOKYMUS RUDENĮ

Š. m. rugsėjo – lapkričio mėnesiais organizuojame
Ajurvedos I-ojo kurso XXII laidos studijas 
PRAKTINIAI AJURVEDOS PAGRINDAI.
Mokymų pradžia

rugsėjo 25 dieną, šeštadienį.


Kadangi Ajurvedos Akademija yra įsikūrusi Vytauto Didžiojo Universiteto Švietimo akademijos (VDU ŠA) patalpose, o į jas dėl karantino šiuo metu įleidžiami tik turintys galimybių pasus (arba ES pažymėjimus) asmenys, planuojame I-ojo kurso paskaitas mišriu metodu: –turintiems šį dokumentą  paskaitos vyks Universiteto auditorijoje (bei viešbučio Corner konferencijų salėje),                         –neturintiesiems – nuotoliniu būdu (internetu, per zoom programą). Pasikeitus karantino apribojimams, visos paskaitos vyks auditorijose. Kontaktiniams ir nuotoliniams mokymų variantams paskaičiuotos skirtingos kainos. Pastaba-naujiena: Šiuo metu Akademija ruošia medžiagą mokymo programos akreditacijai, kad baigusieji galėtų gauti Sveikatos apsaugos ministerijos numatomą Ajurvedos specialisto licenciją.
 
Ajurvedos disciplinos pagrindus dėstys daktarė, Ajurvedos specialistė Asta Keturkienė.
Jogos teorinius ir praktinius pagrindus dėstys Shivananda jogos mokytojai: Lina Lukošienė ir Saulius Grigentis.
Vedų pažinimo paskaitas skaitys Vedų filosofas Aurelijus Piešinas. Kiti lektoriai – pagal tvarkaraštį.
Jogos užsiėmimų praktika (asanos), pasibaigus karantinui, vyks jogos centre, ajurvedinių masažų mokymai – ajurvedos studijoje.
Su studentais sudaromos studijų sutartys, kuriose numatomos pagrindinės mokymosi, apmokėjimo, žinių naudojimo ir kitos sąlygos. Studentai mokosi pagal tvarkarštį, kuriame nurodoma: paskaitų datos ir laikai, temų pavadinimai, dėstytojai.
Susipažinimui su ajurvediniu-vegetariniu maistu lengvatinėmis kainomis ir sąlygomis organizuojami pietūs (arba pietų išsinešimas) kavinėje „Ajurvedinė virtuvė“.
 
Besidominčiuosius Ajurveda maloniai KVIEČIAME REGISTRUOTIS mokymuisi, parašant apie tai adresu: infoaa@ajurvedosakademija.lt Registruojantis prašome būtinai parašyti savo telefono numerį (dėl karantino pokyčių kontaktavimas telefonu neišvengiamas).
Jums bus išsiųstas tvarkaraštis, sutarties projektas, avanso ir kitų apmokėjimų tvarka bei kita detali informacija.
Gavus avansą, prieš studijų pradžią jums bus paruošta dalomoji kurso medžiaga – katalogas su paskaitų planais, tezėmis ir kt. Besimokantiems nuotoliniu būdu sukomplektuotas katalogas bus išsiųstas paštomatu.
 
Informaciją APIE LEKTORIUS galite rasti: http://ajurvedosakademija.lt/mokymai/lektoriai/
Daugiau informacijos APIE STUDIJAS, taip pat ATSILIEPIMUS IR NUOTRAUKAS rasite mūsų svetainėje:
http://ajurvedosakademija.lt/mokymai/studijos/
http://ajurvedosakademija.lt/mokymai/atsiliepimai/
http://ajurvedosakademija.lt/galerija/studijos/#rowi-kursas
Pasiteiravimui prašome skambinti: +370 600 57457 arba +370 645 30561.
 
AJURVEDOS AKADEMIJA