O. Torsunov. „CHARAKTERIS IR SĖKMĖ“

Vedinės-ajurvedinės psichologijos knyga. Joje išsamiai paaiškintos gyvybiškai svarbios sąvokos, mokoma praktinio savęs tobulinimo, suvokti svarbiausius egzistencinius dėsnius, konfliktų priežastis bei asmenybės prigimtį.
Skaitytojų dėmesiui siūloma Olego Torsunovo – psichologo ir gydytojo, ajurvedos specialisto, Vedų psichologijos, astrologijos, fitoterapijos, litoterapijos, Bombėjaus ajurvedos universiteto „Vedų sveikata“ dėstytojo – knyga.
Ji parengta pagal 2002 metais Kijeve O. Torsunovo vesto seminaro „Charakterio jėga – jūsų sėkmės pamatas“ medžiagą. Knyga padės naujai pažvelgti į darbo su savimi principus, išsamiau pažinti žmogaus asmenybės prigimtį, suprasti asmenybių konfliktų priežastis, supažindins su veiksmingais savęs tobulinimo būdais, sukurtais autoriaus atsižvelgiant į Vedų – seniausio pasaulyje žinių apie žmogų, jo paskirtį ir likimą šaltinio – filosofines koncepcijas ir ezoterinę praktiką.
Knygos autorius – Rusijoje gyvenantis žymus daktaras, ajurvedos specialistas, pagarsėjęs ir savo sukurtais, patentuotais efektyviais gydomaisiais metodais.
Tai bene populiariausias lektorius, skaitantis rusų kalba paskaitas apie šeimos santykius. Į jo paskaitas Lietuvoje susirenka 600–900 klausytojų.