O. Gadeckij. „LIKIMO DĖSNIAI, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę“

Knyga skirta saviugda užsiimančiam jaunimui, pedagogams ir visuomenei, kuri neabejinga savęs tobulinimui. Tai Vakarų ir Rytų psichologijos mokslų sintezė.
Knygos autorius – garsus rusų psichologas Olegas Gadeckis – daug metų tyrinėjo įvairių psichologijos metodų veiksmingumą. Tyrinėdamas nustatė, kad įvairūs psichologų taikomi metodai nedera su pasaulio dėsniais. Dėl to jie neigiamai veikia žmogaus likimą.
Šioje knygoje pateikiamas vientisos ir darnios psichologijos projektas. Tai visos psichologinės informacijos, patikrintos ir ekologiškos pasaulio dėsnių požiūriu, esmė. Taikydami pateiktus metodus, galėsite įveikti sunkias gyvenimo situacijas, išmoksite formuoti norimą tikrovę, sukursite tvirtus, kupinus pasitikėjimo santykius šeimoje, į savo gyvenimą pritrauksite materialinę gerovę, suprasite pagrindinius sveikatos principus, išlavinsite intuiciją, suvoksite savo paskirtį.
Knyga parašyta gyva kalba. Skaitydami ją neliūdėsite. Daugybė pratimų, namų užduočių, pavyzdžių, alegorinių pasakojimų padės rasti atsakymus į svarbiausius klausimus ir mokys darnaus gyvenimo meno.
Knygos autorius – Rusijoje gyvenantis garsus psichologas ir labai populiarus lektorius, aukštosios praktinės psichologijos mokyklos „Trečiojo tūkstantmečio psichologija“ (joje mokosi ir nemažai lietuvių) įkūrėjas ir vadovas, tarptautiniu mastu pripažintas geriausiu psichologu treneriu.